Skip links

Žemaitijos legendos – Kęstučio Jablonskio ir jo draugų gyvo garso jubiliejinis koncertas

2023 m. Vasario 11 d. Telšių kultūros centre nuskambėjo Kęstučio Jablonskio ir jo draugų jubiliejinis koncertas. Dalyvavo atlikėjai: Simona, Edmundas Jablonskis Juozas Rimeika, Endrius Bričkus, grupė „Hansanova“ ir kt.

Per savo kūrybinės veiklos metus Kęstutis yra išleidęs per 20 albumų, sukūręs ne vieną hitu tapusį kūrinį. K. Jablonskis pažymi, kad surinktą visų albumų kolekciją greičiausiai galima rasti tik dviejose vietose – Telšių Karolinos Praniauskaitės viešojoje bibliotekoje ar jo paties namuose.

Žemaitijos sostinės ir visos Lietuvos atlikėjas Kęstutis Jablonskis 2019 m. per Žemaičių dienas Vilniuje buvo apdovanotas 2-ojo laipsnio medaliu „Už nuopelnus Vilniui ir Tautai“, be įvairių padėkų, K. Jablonskis ne sykį skatintas ir įvertintas reikšmingais apdovanojimais: už savitą, originalią kūrybą, didžiulį indėlį į Telšių rajono ir visos Lietuvos muzikinį gyvenimą jam įteikti tuomečio mero padėkos raštas ir medalis, taip pat Lietuvos autorių teisių gynimo asociacijos agentūros diplomas ir medalis už kūrybiškumą ir kūrinių sklaidą.

Atlikėjo nuoširdus gebėjimas bendrauti su publika, gražūs ir prasmingi dainų tekstai bei melodinga ir širdį virpinanti muzika pasirodymo metu nepaliko abejingų. Kęstutis Jablonskis, organizuodamas savo koncertus, visuomet siekia išlikti originalus, kūrybingas ir žiūrovus nustebinti vis kitokiomis bei naujomis idėjomis.
Dainuojantis, grojantis gitara atlikėjas sako: „Esu tikras žemaitis, tikras telšiškis. Čia kuriu, gyvenu ir, manau, visada gyvensiu.

🍪 Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų žiniatinklio patirtį.
Explore
Drag