Skip links

Sportinių šokių varžybos ,,Vėlunga 2023″

Lapkričio 26 dieną Telšių miesto stadiono arenoje įvyko Lietuvos sportinių šokių reitingo varžybos ,,Vėlunga 2023″.  Šiame renginyje susitiko šokėjai iš įvairių Lietuvos miestų ir netgi užsienio – Estijos, Lenkijos, Latvijos. Ši šokių šventė pasižymėjo ne tik įvairių  tautų dalyvavimu, bet ir aukščiausio lygio šokio pasirodymais.

Vertintojų pirmininkas Martynas Kūra atkreipė dėmesį į įspūdingą šokėjų aistrą, kuri visą dieną suteikė stadionui ritmą ir energijos krūvį. Varžybų metu šokėjai demonstravo savo meistriškumą ne tik valso ritmu, bet ir džaivo bei daugeliu kitų sportinių šokių, demonstruodami platų stilių ir technikos spektrą.

Ypatingą dėmesį pritraukė Telšių kultūros centro sportinių šokių kolektyvo ,,Vėlunga” šokėjų pasiekimai. Jų nuopelnai renginyje ne tik kelia didelį pasididžiavimą Telšių miestui, bet ir atspindi intensyvų mokymosi ir ruošimosi šiems renginiams procesą. Kolektyvas, vadovaujamas Dainos Butkienės, pelnė ne tik kolegų, bet ir žiūrovų pagarbą už aukštą meistriškumą ir sceninį žavesį. ,,Vėlunga” varžėsi su tokiais sportinių šokių koelktyvais, kaip: ,,Žuvėdra (Klaipėda), DS DANCE (Klaipėda), Editos-Daniūtės šokių studija,Aura (Liepaja), Forte (Klaipėda), bei daugeliu kitų.

Telšių kultūros centro sportinių šokių kolektyvo ,,Vėlunga” pasiekimai varžybose:

Jaunimo+Suaugusiųjų grupėjė C klasėje 1-ąją vietą užėmė Justas Adomkus ir Ūla-Vėjūnė Kiršytė

Jaunių I D klasėje ir Standartinių šokių, ir Lotynų Amerikos šokių  grupėse 1-ąsias vietas užėmė – Arijus Vaclovas Jonušas ir Lėja Jesevičiūtė.

Solo Latino I+II grupės D klasėjė 3-oji vieta atiteko Ramintai Ligeikytei

Solo Latino jaunimo + suaugusiųjų grupėjė D klasėjė 2-ąją vietą užėmė – Rugilė Čekaitė

Jaunių II D klasėje Standartinių šokių grupėje 2-oji vieta – Matas Navikas ir Emilė Bagužaitė

Vaikų grupėje E4 (10 metų ir vyresnių grupėje) 1-oji vieta – Jonas Videika ir Lėja Noreikytė

Vaikų grupėje E3 (9 ir vyresnių grupėjė) 2-oji vieta – Lukas Šarkūnas ir Lukrecija Šadžiūtė

Vaikų grupėje E3 (8 metų ir vyresnių grupėje) 1-oji vieta – Tadas Gaudiešius ir Kamilė Kalendaitė; 2-oji vieta – Tadas Gaudiešius ir Vestina Spudytė

Solo LA jaunių I+II grupėje 3 šokių programoje Livija Talmontaitė šoko finale ir užėmė 6-ąją vietą.

Solo I E2 (7 m. ir jaun. grupės) 1-oji vieta – Gustė Barkevičiūtė

Solo II E2 (8m. ir vyresnių grupės) 2-oji vieta – Liepa Kaminskaitė

Solo III E3 (8m. ir jaunesnių grupės) 1-osios vietos – Kamilė Kalendaitė; Evita Kiršinaitė; Elena Jucevičiūtė, Urtė Urbonaitė

2-osios vietos – Tėja Grigaitė; Melita Petrauskaitė; Vestina Spudytė ir Luka Ruchanskytė.

Paskutiniojoje renginio dalyje šokusių šokėju lauretams statulėlės įteikė bei medalius užkabino Telšių rajono savivaldybės vicemerė Agnė Jakavičiutė-Miliauskienė, taip pat tarusi padėkos žodžius organizatoriams bei įteikusi gėlių puokštę pagrindinei renginio iniciatorei – Dainai Butkienei.

Renginio organizatoriai – Lietuvos sportinių šokių federacija, Telšių kultūros centras ir Sportinių šokių klubas ,,Vėlunga” (vadovė Daina Butkienė) – puikiai pasirūpino, kad ši sportinė šokių šventė būtų ne tik varžybos, bet ir įsimintinas bei pramoginis renginys. Organizatoriai nuolat stengėsi išlaikyti profesionalų ir šokėjų draugystės bei bendrystės dvasią, skatinantą šią šokio kultūrą augti ir plėtoti.

Renginio sėkmę puikiai atspindėjo ir rėmėjai, kurie prisidėjo prie varžybų sėkmės. Telšių rajono savivaldybė, Kredito unija ,,Germanto lobis”, Mary Kay pardavimų direktorė Gabrielė Mikasauskienė, UAB ,,Raiška”, Žemaitijos pienas, Harmony spa, UAB ,,Kontėna” – visi šie rėmėjai prisidėjo prie to, kad ,,Vėlunga 2023″ ne tik įvyktų, bet ir taptų neabejotinai sėkmingomis varžybomis.

Šios varžybos tikrai iškėlė Telšius kaip svarbų sportinių šokių centrą, kuris tikrai vertas susidomėjimo. Tikimės, kad  ,,Vėlunga 2023″ įkvėpė naujų šokio talentų ir prisidėjo prie šokio populiarumo augimo ne tik Telšiuose, bet ir visoje Lietuvoje.

🍪 Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų žiniatinklio patirtį.
Explore
Drag