Skip links

Savaitė po Šv. Velykų švenčiama Atvelykio šventė (mažosios Velykėlės)

Balandžio 7 dieną Telšių kultūros centras organizavo Atvelykio šventę, kurioje  buvo laukiami ne tik mažieji miesto gyventojai, bet ir visi tie, kurie trokšta džiaugsmo, kūrybiškumo ir šventinės atmosferos. Tradicinė Atvelykio šventė „Rėid margs kiaušinielis“ pasirodė ne tik kaip tradicinis renginys, bet ir kaip tikras kultūrinis įvykis, kurį prisimins daugelis dalyvių ir svečių.

Telšių kultūros centro komanda paruošė pilnutėlę aikštę užsiėmimų, pritaikytų visų amžiaus grupių poreikiams. Čia kiekvienas turėjo galimybę pasinerti į įvairias veiklas: nuo tradicinio margučių ridenimo ir veidukų piešimo iki lenktyniavimo su mediniais arkliukais ar net vaikščiojimo kojūkais. Gražiausių margučių titulą iškovojo talentingiausi dalyviai, kurie buvo apdovanoti saldžiomis dovanomis.

Šventę papildė Telšių kultūros centro vaikų ir jaunimo folkloro ansamblis „Čiučiuruks“ suvienijęs gausią ir talentingą vaikų grupę. Jie ne tik dainavo ir grojo muziką, bet ir šoko kartu su dalyviais, suteikdami renginiui dar daugiau gyvybės ir energijos. Kolektyvo vadovė – Telšių kultūros centro folkloristė Rita Macijauskienė.

Susirinkusius sveikino Telšių rajono savivaldybės vicemerė Agnė Jakavičiutė-Miliauskienė kartu su sūnumi Vincentu. Taip pat švente džiaugėsi ir pasveikinti atvyko Telšių Šv. Antano Paduviečio katedros kunigas Andrius bei Telšių socialinių paslaugų centro vyr.socialinė darbuotoja Edita Šlečkuvienė. Telšių kultūros centras džiaugiasi ilgamete draugyste su Telšių socialinių paslaugų centru, kuris aprūpina produktais, iš kurių iškepama gardi kiaušinienė.

Savaitė po Velykų įvyksta ir Nevyriausybinių organizacijų mugė, kurioje susirinkusieji turėjo galimybę susipažinti su jų veikla bei atlikti smagių užduotėlių. Tai buvo puiki proga suprasti ir pamatyti, kokią įvairovę ir veiklą siūlo ne tik kultūriniai centrai, bet ir kitos organizacijos, dirbančios miesto gyventojų gerovei.

Visą renginį vedė Telšių kultūros centro režisierė Alina Gintalienė, kurios profesionalumas ir entuziazmas pridėjo šventei ypatingumo ir organizuotumo.

Šventės dalyviai bei svečiai prisijungė ir padarė šią šventę nepakartojamą. Tai buvo ne tik laikas džiaugtis pavasario gėrybėmis, bet ir galimybė suvienyti bendruomenę, kurios nariai pasidalino džiaugsmu, kūrybiškumu ir draugyste. Atvelykio šventė Telšiuose iš tikrųjų paliko ne tik prisiminimus, bet ir didelį norą sugrįžti ir džiaugtis bendru laiku.

Telšių kultūros centro komanda dėkoja visiems, kurie prisidėjo prie šios šventės organizavimo ir padarė ją nepakartojama!

Telšių kultūros centro informacija

🍪 Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų žiniatinklio patirtį.
Explore
Drag