Skip links

Teatro komedija „Uošvis“

Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

Teatro komedija „Uošvis“

19 spalio @ 18:00 - 19:30

  • SPALIO 19 D. 18.00 VAL. TELŠIŲ KULTŪROS CENTRE TEATRO KOMEDIJA „UOŠVIS“

Legendinis šoumenas Arūnas Valinskas grįžta į teatro sceną! Vienas garsiausių šalies stand-up comedy meistrų Mantas Bartuševičius joje debiutuoja. O talentingoji aktorė Vaida Baranovė stoja tarp šių vyrų ir jau tuoj taps mėgstamiausia raudonplauke šalyje. Šią kompaniją jau netrukus išvysite naujoje teatro komedijoje „Uošvis“. Scenarijaus autorius – Tadas Vidmantas, spektaklį režisuoja ne vieną teatro aikštelių hitą sukūręs Balys Latėnas.

Rasti drąsos pasipiršti mylimajai tikrai nėra lengva užduotis. Kartais atidėlioti verčia abejonės dėl jausmų, kartais – finansinės ar kitos buitinės problemos, tačiau kartais būna ir taip, jog didžiausiu piršlybų iššūkiu tampa… jaunosios tėvas.

Jurgis (M. Bartuševičius) – tai savimi pasitikintis jaunas istorijos mokytojas, svajojantis tapti rašytoju. Jo mylimoji Vika (V. Baranovė) – interjero dizainerė. Nors folkloras teigia, jog kur du – trečio nereikia, šioje situacijoje be trečio išsiversti nepavyks… Vikos tėvas Raimundas (A. Valinskas) – buvęs „saugumietis“, turtingas ir itin griežtas vyras. Akivaizdu, jog Jurgis, norėdamas vesti jo dukrą, turės gerokai paprakaituoti…

Kodėl vienas kitą mylintys žmonės renkasi gyvenimą melo pinklėse? Ar gimę skirtinguose laikmečiuose gali rasti bendrą kalbą? Ar jaunų žmonių meilė vis dar gali nugalėti visus sunkumus?

Bilietus galite įsigyti čia: https://kakava.lt/renginys/teatro-komedija-uosvis/7603/14351

Informacija

Data:
19 spalio
Laikas:
18:00 - 19:30
Renginys kategorija:
Renginys žymos:
, , , ,
🍪 Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų žiniatinklio patirtį.
Explore
Drag