Skip links

Spektaklis ,,Tai kada vaikai?”

Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Spektaklis ,,Tai kada vaikai?”

4 vasario @ 17:00 - 18:30

Organizatoriaus vardu informuojame, kad dėl techninių kliūčių spektaklis TAI KADA VAIKAI, turėjęs įvykti sausio 13 dieną Telšių kultūros centre, perkeliamas į kitą datą.

Naujoji renginio data – 2024 m. vasario 4 diena 17:00 val. 

Senieji bilietai lieka galioti – pirkėjams papildomų veiksmų imtis nereikia. Jeigu naujoji renginio data Jums nėra tinkama, galite kreiptis dėl bilietų grąžinimo iki 2024 m. sausio 27 dienos (imtinai) kreipiantis el. paštu pagalba@kakava.lt bei prisegant grąžinamus bilietus.

Atsiprašome už galimus nepatogumus.

Apie renginį

„Tai kada vaikai?“ nėra paprastas klausimas, o veikiau mūsų kultūros paveldo dalis. Tai mėgstamiausias tetos Daivos juokelis, didžiausias Tavo tėvų galvos skausmas, paskutinis jūsų nepriklausomo gyvenimo atspindys.

Aistė (G. Glemžaitė) – 30-metė vestuvių planuotoja, kuri nekenčia vestuvių. Marius (Repšys) – 38-erių elektrikas. Geras ir nuolankus, tačiau ne itin patrauklus vyras. Pora nuomoja ankštą butą Vilniaus senamiestyje, kuris iš tikro jiems kiek per brangus. Gyvenimas labai nelepina, bet tikrai ir neskriaudžia – visko kaip ir užtenka, tačiau iki pilnatvės lyg ir kažko trūksta. Laikrodis tiksi. Tik neaišku kam labiau – ar minėtai porai, ar Aistės šeimai. Atrodo, jog visų mintyse – tik vienas klausimas: tai ar sulauksime tų pabiručių, ar ne?!

Spektaklis narplios dažnai porai pažįstamą situaciją, kurioje ne vienas atpažins save. Ar gali du žmonės laimingai gyventi be vaikų? Ar be vaikų galima patirti „didįjį gyvenimo džiaugsmą“? O gal laikas pasiduoti spaudimui ir pabandyti? Jei taip, ar jau laikas susituokti ir prisiekti amžiną meilę?!

Komediją režisuoja daugybę sėkmingų darbų teatre bei kine sukūręs Dainius Kazlauskas. „Tai kada vaikai?“ prodiuseriai žiūrovams žada aštrų humorą, netikėtus ir pažįstamus siužeto vingius, intriguojančią pabaigą bei puikų garso takelį.

Informacija

Data:
4 vasario
Laikas:
17:00 - 18:30
Renginys kategorija:
Renginys žymos:
, , , ,
🍪 Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų žiniatinklio patirtį.
Explore
Drag