Skip links

Nacionalinis miškasodis „Kad giria žaliuotų“

Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Nacionalinis miškasodis „Kad giria žaliuotų“

20 balandžio @ 10:00 - 12:00

Nemokama
Šiemet, Lietuvos dainų šventei, minint savo šimtmetį, Valstybinių miškų urėdija ir Lietuvos nacionalinis kultūros centras organizuoja Nacionalinį miškasodį „Kad giria žaliuotų“.
Dėkojame jums, kad taip aktyviai įsijungėte į iniciatyvą, sodinant simbolinį medelį Lietuvos miestuose ir miesteliuose. Tačiau norime atkreipti Jūsų dėmesį, kad tai tik viena akcijos dalis.
Antroji, ne mažiau svarbesnė dalis – balandžio 20 d., šeštadienį, 10 val. visoje Lietuvoje vykstanti talka, kurios metu visos Lietuvos girininkijose sodinsime 100 girių ir taip įprasminsime Dainų šventės šimtmetį. Registracija šiai talkai vyksta adresu www.registracija.vmu.lt.
Registracijos formoje galima pasirinkti patogiausią girininkiją, kurioje renginio dieną dalyvius pasitiks miškininkai su sodinukais ir sodikliais. Dalyvius miškininkai apmokys taisyklingo sodinimo ir prižiūrės jų darbą, suteiks reikalingus įrankius. Dalyviams reikės atsivežti tik pirštines. Jeigu atsidarę registracijos formą pamatysite, kad šalia jūsų miesto nėra regioninio padalinio, kuris organizuotų miškasodį, rinkitės arčiausiai jūsų miesto / miestelio esančią girininkiją.

Informacija

Data:
20 balandžio
Laikas:
10:00 - 12:00
Kaina:
Nemokama
Renginys kategorija:
Renginys žymos:
, , , , ,
🍪 Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų žiniatinklio patirtį.
Explore
Drag