Skip links

Kakė Makė ir atversta knyga

Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Kakė Makė ir atversta knyga

9 sausio @ 18:00 - 19:30

Sausio 9 d. 18.00 val. Telšių kultūros centre – Kakė makė!!!

KAKĖ MAKĖ IR ATVERSTA KNYGA

VAIDINA

VAIKAMS

Žaismingas spektaklis „Kakė Makė ir atversta knyga“ tik DOMINO teatre!

Ei vaikai, maži ir dideli, smalsūs ir išdykę, mylimiausi vaikų herojai Kakė Makė ir Netvarkos nykštukas atkeliauja pas Jus! O kartu su jais į linksmus nuotykius pasiners daugybė jūsų pamėgtų personažų: smagiai valytis dantukus jus mokys Dantukų fėja, visus linksmins šuniukas Čiūčia, stebins iš mėnulio atvykę nykštukai, Kakę Makę aplankys Mamaisa ir Nanaisa. Spektaklyje skambės nuostabios dainelės, šoksime, dainuosime, pramogausime!

Spektaklis „Kakė Makė ir atversta knyga“ pastatytas pagal Linos Žutautės knygeles „Kakė Makė ir dantukų fėjos puota“ bei „Kakė Makė ir pabėgusios ausys“. Jis leidžia į įprastas gyvenimo situacijas pažvelgti kiek kitaip ir žaismingiau įveikti kylančius iššūkius. Ypatingas dėmesys skiriamas interaktyvioms dekoracijoms, kurios tampa svarbi vaidinimo dalis bei mažuosius žiūrovus įtraukia ir priverčia jaustis kaip namuose.

Bilietus galite įsigyti čia: https://kakava.lt/pirkti-bilietus/6044/12951?theme=domino&theme_referrer=http://www.dominoteatras.lt/spektakliai/kake-make-ir-atversta-knyga/

Informacija

Data:
9 sausio
Laikas:
18:00 - 19:30
Renginys kategorija:
Renginys žymos:
, , , ,
🍪 Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų žiniatinklio patirtį.
Explore
Drag