Skip links

Interaktyvus šou: KLOUNAI KOSMOSE

Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Interaktyvus šou: KLOUNAI KOSMOSE

19 sausio @ 18:00 - 19:30

Sausio 19 d. 18.00 val. Telšių kultūros centre interaktyvus šou visai šeimai: Klounai Kosmose

Linksmiausi pasaulio klounai grįžta pas vaikus!

Jūsų laukia fantastiškas šou apie tai, kaip autostopu galima keliauti galaktijoje. Čia visi vaikai bus ne šiaip žiūrovai – jie bus kosminio U-TA-TA erdvėlaivio keleiviai! O kai kam netgi pasiseks tapti NSO vairuotoju! Juk keliauti tarp žvaigždžių galima net ir dulkių siurbliu!

Taigi – kas tas U-TA-TA ir kur jo ieškoti? Kas nutiks klounams kitose planetose? Ar pas mus atskris ateiviai? Kaip ekologiškai elgtis kosmose ir namuose?  Juoko forma sužinosime daugybę naudingų dalykų, dalyvausime interaktyviuose žaidimuose, stebėsime kerinčias video projekcijas, visi bendrai mokysimės mylėti savo planetą ir apsilankysime dar septyniose. O kur dar skrydis oro balionu, kelionės laiku, daugybė linksmų situacijų ir juoko. Nes su jūsų pagalba šeši išsiblaškėliai klounai gali viską!

Jei į renginį atsinešite nupieštus klounus kosmose – dovanas gausite net neprasidėjus šou programai. O po renginio visus vaikus pakviesime nemokamai nusifotografuoti nuotaikingai nuotraukai drauge su šiais mielais žmogučiais.

Vaikai iki 3 metų su tėvais įleidžiami nemokamai (neužimant papildomos vietos).

Informacija tel. 8 687 50555

 

Bilietus galite įsigyti čia: https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/teatras/klounai-kosmose-interaktyvus-pazintinis-sou-telsiai-413259/

Informacija

Data:
19 sausio
Laikas:
18:00 - 19:30
Renginys kategorija:
Renginys žymos:
, ,
🍪 Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų žiniatinklio patirtį.
Explore
Drag