Skip links

Igoris Jarmolenka. Gražiausios meilės dainos ir karštas vyrų striptizo šou

Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Igoris Jarmolenka. Gražiausios meilės dainos ir karštas vyrų striptizo šou

2023 20 spalio @ 18:00 - 19:00

Spalio 20 d. 18:00 val. Telšių kultūros centro Didžiojoje koncertų salėje žiūrovų lauks žavusis IGORIS JARMOLENKA ir įspūdingas STRIPTIZO ŠOU.
Programoje – gražiausios Igorio Jarmolenkos meilės dainos ir geriausių Lietuvos striptizo šokėjų pasirodymas.
Igoris Jarmolenka didžiojoje scenoje jau dešimt metų. Įstojęs į muzikos mokyklos smuiko klasę, buvo pastebėtas geriausių vokalų mokytojų ir pakviestas dainuoti į chorą solistu kaip ypatingo tembro balso savininkas.
„Hobis dainuoti artimiesiems tapo hobiu dainuoti scenoje. Dainuoju ne aš, dainuoja mano širdis. Muzika man padeda kurti geras emocijas. Kiekvieno savo koncerto metu dovanoju klausytojams pozityvių emocijų bangą, gerą nuotaiką ir viltį. Noriu, kad žmonės suprastų, jog visur gali vykti šventė ir tam visai nereikia jokių specialių progų“, – sako Igoris Jarmolenka.
2010 metais išleido debiutinį albumą „Posūkis“. 2012 metais nugalėjo tarptautiniame talentų forume Londone. 2020 metais didžiulio populiarumo sulaukė antrasis jo albumas „Pakabino man“. Dėl ypatingo balso tembro Igorį Jarmolenką aukštai įvertino daugelis populiarių dainininkų ir grupių, tokių kaip Inga Valinskienė, Radžis, Nijolė Tallat-Kelpšaitė, Vudis, grupė „Dar“, Beata Wilkin ir jos kolektyvas „Funky“ ir pasiūlė jam rengti bendrus koncertus bei pasirodymus.
„Tai žmogus – į pramogų ir muzikos pasaulį įsiveržęs tarsi viesulas ir savo skoniu, balsu bei galimybėmis nustebinęs ne vieną!“, – taip apie Igorį Jarmolenką atsiliepia legendinė dainininkė ir dainų tekstų autorė Nijolė Talat-Kelpšaitė.
Koncerto metu kiekvienas klausytojas ras sau širdžiai mielą dainą – nuo populiaraus šlagerio iki šiuolaikinio repo, kurį jis atlieka su savo draugu Julian Verdee. Igoris Jarmolenka įrašė daugiau nei 50 įvairių dainų. Jo koncertinėje programoje yra gerai žinomi kūriniai „Alyvos žydės“, „Pabūkime drauge“, „Pakabino mane“, „Žiema“ ir kitos.
Koncerto metu bus galimybė išvysti ir geriausių Lietuvos striptizo šokėjų pasirodymus. Bus karšta!

Informacija

Data:
2023 20 spalio
Laikas:
18:00 - 19:00
Renginys kategorija:
Renginys žymos:
, , , ,
🍪 Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų žiniatinklio patirtį.
Explore
Drag