Skip links

Filmas ,,Irklais per Atlantą”

Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Filmas ,,Irklais per Atlantą”

11 vasario @ 16:00 - 17:30

6€
🎬 VASARIO 11 D. 16.00 VAL. TELŠIŲ KULTŪROS CENTRE FILMAS ,,IRKLAIS PER ATLANTĄ”! 🌟
Puikus vakaras garantuotas!
Vasario 11 dieną kviečiame į Telšių Kultūros centrą pasinerti į įspūdingą kelionę su filmu ,,IrklaIs per Atlantą”. Nuoroda į lietuviškai subtitruotą treilerį: https://youtu.be/HbKXOm3rbIo?si=1ptEcE5pKgP9gCvH
APRAŠYMAS:
Vienas žmogus, vienas vandenynas, šimtmečio istorija… Tikras pasakojimas apie Aurimą Valujavičių, pirmąjį lietuvį, kuris niekieno nepadedamas leidosi į vieną didžiausių savo gyvenimo iššūkių – 8500 km kelionę per Atlantą irkline valtimi „Lituanica“, siekiant paminėti 90-ąsias S. Dariaus ir S. Girėno skrydžio per Atlantą metines.
Pasinerti į vienatvę ir euforiją, skausmą ir džiaugsmą, nerimą ir viltį, kad Atlanto vandenynas bus perirkluotas nuo žemyninės Europos iki žemyninės Šiaurės Amerikos dalies ir Majamio krantas pergalingai pasiektas. Tik šios mintys Aurimo galvoje sukasi jau keletą metų, o į atvirą vandenyną jis leidžiasi po ilgiau nei dvejus metus trukusio intensyvaus pasiruošimo istorinei, o kartu ir rekordinei kelionei. Fizinis pasirengimas, psichologinė drausmė, griežta disciplina ir kasdien augantis adrenalinas dėl išsikelto tikslo, atmosferą tik dar labiau kaitina. Nesuskaičiuojamos valandos ir dienos darbo Aurimą priveda prie taip ilgai laukto kelionės starto, ankstų Kalėdų rytą. Svarbiausia jo taisyklė – niekada nesustoti irkluoti!
Kiekvienam savas Atlantas!
Bilieto kaina: 6 Eur. juos galite įsigyti Telšių kultūros centro kasoje, darbo laiku: II-V 11-13 val. ir 16-18 val. bei valandą prieš renginį.
Nepamirškite atvykti ir pasidalinti šia žinia su draugais! 🎥

Informacija

Data:
11 vasario
Laikas:
16:00 - 17:30
Kaina:
6€
Renginys kategorija:
Renginys žymos:
, , , ,
🍪 Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų žiniatinklio patirtį.
Explore
Drag