Skip links

Džentelmenai – 10 metų vienu ritmu

Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Džentelmenai – 10 metų vienu ritmu

16 kovo @ 17:00 - 18:30

Kovo 16 d., 17.00 val. Telšių kultūros centre „Džentelmenai“ – koncertinis turas – 10 metų vienu ritmu

„Džentelmenai“ – analogų Lietuvoje neturinti vaikinų grupė, kurios kiekviena daina turi jai pritaikytą choreografiją. Į šią grupę susijungė trys profesionalūs ir Lietuvai puikiai žinomi šokėjai: Andrius Butkus, Dainius Dimša ir Vytautas Mackonis. Akį traukiantys vaikinai, puikios dainos ir stilingi šokiai – tai, kas užtikrina gerą koncertinę nuotaiką ir pakeri klausytojus. Jų moto – džentelmeniškumas ir romantika niekada neišeina iš mados. Tai reikia puoselėti tiek gyvenime, tiek scenoje.

Susibūrę kaip netikėtas eksperimentas, „Džentelmenai“ švenčia jubiliejų – jie jau 10 metų Lietuvos scenoje juda vienu ritmu. Šia proga vaikinai leidžiasi į įspūdingą koncertinį turą po Lietuvos miestus ir surengs 13 atmosferą kaitinančių pasirodymų savo klausytojams. Gera žinia visoms moterims, merginoms ir jų mylimiesiems. Koncertinį turą grupė organizuoja kovo mėnesį, kai švenčiama Moters diena. Grupė „Džentelmenai“ kovo mėnesį išdidžiai skelbia „Mėnesiu Moterims“ ir kviečia į savo koncertus Vilniuje, Šiauliuose, Ukmergėje, Utenoje, Šakiuose, Švenčionyse, Telšiuose, Anykščiuose, Prienuose, Tauragėje, Kaune, Panevėžyje ir Alytuje. Šie koncertai – puiki idėja ieškantiems dovanos mylimai moteriai ar moteriško vakaro idėjai!

Visiems šokėjų pasaulyje pažįstami D. Dimša, V. Mackonis ir A. Butkus jau dešimtmetį Lietuvoje žinomi ir kaip puikūs atlikėjai. „Džentelmenai“ scenoje pasitinkami gausiomis ovacijomis, o vaikinai koncertuose savo klausytojas dažnai lepina net ir gėlėmis. Tai moterų numylėtiniai, dovanojantys nepamirštamus pasirodymus, tiek jautrias, tiek judėti kviečiančias dainas. Šiame koncertiniame ture „Džentelmenai“ pristatys ir visiškai naujas dainas bei joms sukurtas naujas choreografijas. Taip pat koncertuose klausytojai išgirs jau puikiai jiems pažįstamas dainas „Mes nebe tie“, „Paprasta istorija“, „Sapnuose”, „Ar tu žinai?“,  „Tu lengvutė” „Kaip tu gyveni?“, „Noriu“, „Nestabdyk” ir kt.

Puikaus humoro jausmo atlikėjai neseniai parengė naują Žilvino Žvagulio dainos „Faina” versija, kuri taip pat skambės koncertuose. Grupė atliks ir kitus publikai pažįstamus  lietuviškus „koverius”.

Specialiai šiam turui iš JAV į Lietuvą grįžta grupės narys A. Butkus, tad tai yra unikali galimybė apsilankyti koncertuose, kur „Džentelmenai“ pasirodys visu pajėgumu!

 

Bilietus galite įsigyti: https://www.ticketmarket.lt/lt/e/renginys/dzentelmenai-telsiu-kulturos-centras-bilietai-2024

Informacija

Data:
16 kovo
Laikas:
17:00 - 18:30
Renginys kategorija:
Renginys žymos:
,
🍪 Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų žiniatinklio patirtį.
Explore
Drag