Skip links

Benassi Bros feat. Dhany, Komodo & Thomas Sykes | Telšiai

Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Benassi Bros feat. Dhany, Komodo & Thomas Sykes | Telšiai

12 liepos @ 19:00 - 23:30

Pasiruoškite vasaros nuotykiui Telšiuose: „Karklės“ organizatoriai į Lietuvą pakvietė dvi legendines užsienio grupes

Išsiilgusiems vasaros nuotykių, Karklė Production organizatoriai turi ypatingą pasiūlymą: liepos 12-ąją Telšiuose audringą vakarėlį užkurs dvi pasaulinio lygio žvaigždės. Nostalgiškus sentimentus žadinantys hitai ir Lotynų Amerikos ritmai vienoje scenoje: į Lietuvą užsuks legendiniai Benassi Bros, kartu su dainininke Dhany, kurios balsas girdimas visose iki skausmo žinomuose grupės kūriniuose. Prie pasaulinio žvaigždžių jungiasi ir draugai iš kaimyninės Lenkijos – šokių muzikos hitų ambasadoriai KOMODO, kartu su atlikėju Thomas Sykes. Organizatoriai išduoda, kad prie legendinių atlikėjų prisijungs ir būrys Lietuvos žvaigždžių.
Lietuva tapo antrais namais

Pirmą kartą Lietuvoje Dhany apsilankė dar pernai, ir surengė net du audringus koncertus dviejuose – Raudonės Pilies ir Karklės festivaliuose. Itin gausiai susirinkusi publika ilgai nenorėjo „paleisti“ dainininkės – viename iš festivalio teko koncertuoti iki paryčių.

„Galima drąsiai sakyti – tapome šių dviejų grupių ambasadoriais Baltijos šalyse. Turime didžiulę garbę pakviesti juos sugrįžti į Lietuvą, ypač po to, kai įsitikinome, kaip lietuviai stipriai juos pamilo. O gal geriau sakyti – pamilo iš naujo? Kaip bebūtų, mes džiaugiamės, kad jie grįžta ir rengia nerealius pasirodymus čia, Lietuvoje“, – teigia Karklė Production vadovas Darius Kalinauskas.

Karščiausiame vasaros vakarėlyje neabejotinai skambės žymiausi, nostalgija alsuojantys Benassi Bros. Feat. Dhany hitai, kuriuos mintinai moka visi: „Every Single Day“, „Hit My Heart“, „Illusion“ ir begalė kitų.

https://www.youtube.com/watch?v=-ue-vxgDTPk&ab_channel=EnergyTV

https://www.youtube.com/watch?v=ZSM2naTDM5g&ab_channel=EnergyTV
Lotynų Amerika persikels į Telšius

Milijonus perklausų renkantys ir trankia klubine muzika garsėjantys „KOMODO“ yra ilgiausiai klubinę muziką kurianti grupė Lenkijoje. Jie į Lietuvą atvyks kartu su vokalistu Thomas Sykes, kurio balsas skamba daugybėje hitais tapusių dainų.

Šie didžėjai garsėja tuo, kad klausytojus užburia ne tik naujai perkurtais senais, 9-to dešimtmečio hitais, taip pat ir jų pačių kurtais singlais, bet ir vokalistų profesionalumu: visi jų pasirodymai atliekami gyvai.

Tokie pasaulinę šlovę pelnę hitai kaip „(I just) Died in your arms“, „Is This Love“, taip pat talentingų didžėjų perkurtas kūrinys „Heaven“ ir dar begalė kitų mielai glostys melomanų ausis ir privers išsijudinti net tuos, kurie nemėgsta šokti.

https://www.youtube.com/watch?v=d8OI9FllKfg&ab_channel=KomodoVEVO

https://www.youtube.com/watch?v=1DWQifoi1xk
Organizatoriai išduoda, kad prie legendinių atlikėjų prisijungs ir gausus būrys Lietuvos žvaigždžių.

Savo bilietu į karščiausią vasaros vakarėlį pasirūpink iš anksto: pirmieji 300 bilietų pigiausi, vėliau jų kaina kils. Moksleiviai, neįgalieji ir senjorai į renginį pateks dar pigiau – ypatinga kaina jiems galios pateikus pažymėjimus prie įėjimo.

Pasiruoškite net keturių valandų vakarėliui su legendinėmis užsienio žvaigždėmis. Susitikime Telšiuose, ant Zakso kalno (Vilniaus g. 10)
Durys atidaromos 19 val., koncerto pradžia 20.30 val.

 

Bilietai: https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/benassi-bros-feat-dhany-komodo–thomas-sykes–telsiai-430358/?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTAAAR1W4tkHmdUjfp1mVt9NqzkYNTUwPeXpLepyjwRhVBGWg98DMVgpnKDOFF8_aem_ZmFrZWR1bW15MTZieXRlcw

Informacija

Data:
12 liepos
Laikas:
19:00 - 23:30
Renginys kategorija:
Renginys žymos:
, , , ,
🍪 Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų žiniatinklio patirtį.
Explore
Drag