Skip links

Atlikėjo Zenono koncertas kartu su dukra „Fort belkano“

Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Atlikėjo Zenono koncertas kartu su dukra „Fort belkano“

14 balandžio @ 14:00 - 15:30

BALANDŽIO 14 D. 14.00 VAL. TELŠIŲ KULTŪROS CENTRE ATLIKĖJO ZENONO KONCERTAS KARTU SU DUKRA „FORT BELKANO“

Ateina laikas, kuomet svajonės tampa ilgai laukta realybe. Kartais jos išsipildo vos švelniai mirktelėjus, o kartais tam prireikia ištisų dešimtmečių. Dar negimus dukrai tėvas puoselėjo savo didžią svajonę ir mintyse braižė Marijos likimą, lydimą nepaprastos muzikos. Tėvas žinojo: užaugusi dukra bus jo koncertmeisterė.

Dėl neišsenkamo atkaklumo, noro, mokslo ir žinių dabar tėvas ir dukra drąsiai žengia susikibę rankomis ne tik gyvenime, bet ir scenoje.

„Fort Belkanto“ – Zenono Žakelio ir Marijos Žakelytės duetas, vienintelis Lietuvoje, kurį sudaro tėvo (balsas) ir dukros (fortepijonas) ansamblis. Duetas pasižymi neaprėpiamai plataus repertuaro turtingumu – nuo žymiausių operos arijų iki harmonizuotų lietuvių liaudies dainų.

Nors repertuaras itin platus, Z. Žakelio išskirtinai žemas balsas ryškiausiai atsispindi Dž. Verdžio operinėje muzikoje. Įstabiausia tai, jog atliekamų arijų siužetai pasakoja apie nepaprastą tėvo ir dukros ryšį, likimą, išgyvenimus bei troškimus.

Z. Žakelis (bosas) – Lietuvos dainininkas, išskirtinio balso savininkas, atlikėjas, aktorius, turintis itin platų muzikinį repertuarą. Atlikėjo biografijoje – nesuskaičiuojamas kiekis koncertų ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. 1993–2008 m. Z. Žakelis dirbo Lietuvos jūrų laivininkystės keltuose koncertinių programų organizatoriumi bei dainininku solistu. Z. Žakelis yra vienintelis bosas Lietuvoje, turėjęs garbės studijuoti tarptautinio Tulūzos konkurso „Grand Prix“ nugalėtojo, žymaus Lietuvos operos solisto prof. Vaclovo Daunoro dainavimo klasėje.

M. Žakelytės (fortepijonas) biografijoje – du Lietuvos muzikos ir teatro akademijos muzikos magistro diplomai – pianistės atlikėjos (prof. Rūtos Rikterės klasė) ir koncertmeisterės (prof. Nijolės Ralytės klasė). Pianistė gali pasidžiaugti daugybe meistriškumo kursų, kuriuose su ja dirbo žymiausi Lietuvos ir užsienio pianistai atlikėjai. M. Žakelytė yra tarptautinių ir respublikinių konkursų laureatė. Greta aktyvios koncertinės ir studijų veiklos jau daugelį metų muzikė dirba ir pedagoginį darbą, kurio rezultatai atsispindi jos organizuojamuose mokinių koncertuose bei konkursuose.

Bilietus galite įsigyti čia: https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/fort-belkanto-tevo-ir-dukros-duetas-422470/

Informacija

Data:
14 balandžio
Laikas:
14:00 - 15:30
Renginys kategorija:
Renginys žymos:
, , ,
🍪 Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų žiniatinklio patirtį.
Explore
Drag