Skip links

#Netylėk-Pasikalbėk

Gerovės konsultantų modelio įdiegimas Telšių rajono savivaldybėje

#Netylėk-Pasikalbėk

Gera emocinė savijauta – tai asmens bei visuomenės laimės ir gerovės sąlyga.​ Lietuvoje streso rodikliai ypač aukšti – kas antras darbuotojas mūsų šalyje kenčia nuo streso darbe. ​Stresas darbo aplinkoje gali sukelti sunkius emocinius išgyvenimus, pakenkti psichinei ir fizinei sveikatai.​ Psichikos sveikatos ir emocinio raštingumo stiprinimo trūksta ir jaunuolių tarpe – šiandien 58 proc. vaikų ir jaunimo patiria patyčias bei patys jas inicijuoja. ​Pensinio amžiaus žmonių grupei skirti sveikatinimo projektai ir programos dažniausiai skirtos fizinei sveikatai gerinti. Tačiau pagyvenusių žmonių psichikos sveikata reikalauja tokio paties dėmesio kaip ir fizinė sveikata​.

Kas yra Gerovės konsultantas?

GEROVĖS KONSULTANTAS – specialistas, turintis reikalavimus atitinkantį išsilavinimą ir baigęs specialius asmenų, patiriančių psichologinių ir emocinių sunkumų, žemo intensyvumo emocinio konsultavimo, remiantis kognityvine ir elgesio terapija, mokymus.

Kas yra kviečiamas kreiptis į Gerovės konsultantus?

Į Gerovės konsultantus kreiptis yra kviečiami Telšių rajono savivaldybės gyventojai nuo 18 metų, kuriems pasireiškia lengvi streso, nerimo, nemigos, depresijos bei psichologinės adaptacijos problemų požymiai.

Ką užtikrina Gerovės konsultanto paslaugos?

  • Nemokamas paslaugas suaugusiems;
  • Nereikalingas siuntimas ar specialus nukreipimas;
  • Minimalų konsultacijų laukimo laiką;
  • Konfidenciaumą bei saugumą.

Kur vyksta konsultacijos

Paslaugos teikiamos Telšių socialinių paslaugų cente, adresu Džiugo g. 6, Telšiai, IV aukštas. Esant poreikiui ir suderinus, Gerovės konsultantas gali atvykti į kliento gyvenamosios vietos seniūniją.

Registracija vykdoma darbo dienomis nuo 8 iki 17 val.

Tel. 862099140

El.p. gerovėskonsultantas@telsiuspc.lt

Registracija internetu www.gerovetelsiuose.lt

 

Projektas įgyvendinamas Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo lėšomis

🍪 Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų žiniatinklio patirtį.
Explore
Drag