Skip links

MIŠRUS CHORAS „BOČIAI“

1994 metais susikūrusiame ansamblyje „Bočiai“ dalyvavo 12 dainininkų. 2014 metų pabaigoje, atėjus vadovauti chorvedžiui Gintarui Vaitkaičiui, jau dainavo 19, o dabar – 28 dainininkai. Per šešerius metus vadovas Gintaras įtikino, kad „Gražios melodijos griežiamos ir senu smuiku“, reikia tik norėti dainuoti, nuolat mokytis ir kuo mažiau dejuoti.
Choras kasmet atstovauja Telšių rajoną tradicinėse respublikinėse pagyvenusių žmonių meno kolektyvų šventėse, taip pat kasmet dalyvauja Klaipėdos Jūros šventėje, kartu savo dainomis įsiliedami į bočių meno kolektyvų pasirodymų programas, dalyvauja respublikiniuose bei rajono bočių renginiuose, surengia koncertų savo gimtuose Telšiuose.
Du metus tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga choras koncertavo Vilniuje organizuojamoje Lietuvos Bočių šventėje. „Bočiai“ tęsia draugystę su Klaipėdos, Skuodo, Vilniaus, Kupiškio ,Birštono, Mažeikių ,Akmenės Bočiais.
„Kas mokosi jaunystėje, subrendęs nuveiks didelius darbus. Kas mokosi subrendęs, nenusilps sulaukęs senatvės. Kas mokosi senatvėje, to neįveiks mirtis“. Savitarpio supratimo ir laimės būti drauge trokštame visi be išimties.

🍪 Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų žiniatinklio patirtį.
Explore
Drag