Skip links

JAUNIMO DAINAVIMO STUDIJA „ŠALTINIS“

Telšių Kultūros centro jaunimo dainavimo studija „Šaltinis“ įkurta 2007 metais Ernestos Dargužienės iniciatyva. Ernesta Dargužienė yra Telšių kultūros centro dainų ir šokių ansamblio „Mastis“ meno vadovė, vargonininkė Telšių Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje, keturiuu sekmadienio Šv. Mišių chorų vadovė. „Sidabriniai balsai 2020“ konkurse, solistų grupėje, įvertinta II laipsnio diplomu.
„Šaltinyje“ solinio dainavimo paslapčių mokosi 25 įvairaus amžiaus moksleiviai. Dainininkams tenka gilintis ne tik į populiariąją lietuvišką dainą, bet ir pažinti pasaulinę pop, rock, jazz, klasiką, naujų stilių kūrinius.

„Šaltinis“ – nuolatiniai tradicinių Telšių kultūros centro organizuojamų renginių dalyviai, savo jaunatviškais balsais papuošiantys ne vieną koncertą, džiuginantys ne vieno seminaro susirinkimų dalyvius. Nuo 2013 metų pasirodo Telšių miesto eglės įžiebimo koncerte, 2016 m. projekte „Telšiai – Lietuvos Kultūros sostinė 2016“ bei miesto gimtadienio baigiamajame renginyje – miuzikle „Dvylika mėnesių“ studijos dainininkams buvo patikėta atlikti pagrindinius vaidmenis.

Jaunimo dainavimo studija nuolat atnaujina repertuarą ir dalyvauja įvairiuose festivaliuose bei konkursuose, tokiuose kaip „Dainų dainelė“.

🍪 Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų žiniatinklio patirtį.
Explore
Drag