Skip links

Gatvės muzikos diena Telšiuose

Jau septynioliktąjį kartą Lietuvos miestuose ir miesteliuose skambanti Gatvės muzikos diena, šiemet neaplenkė ir Telšių miesto. Šeštadienio dieną (gegužės 20 d.) skambėjo įvairios Telšių miesto erdvės. Iš viso prie šios, jau tradiciją tapusios dienos, prisijungė per keturiasdešimt miestų ir miestelių.

Gatvės muzikos dieną atidarė savo kiemelyje muzikavę Telšių Parkinsono ligos draugija.

Kavinės „Senamiestis“ kiemelyje abejingų nepaliko šiltų emocijų nestokojanti Indrė Jucytė su grupe. Taip pat visą gatvės muzikos dienos turą surengęs atlikėjas „Budos stygos“, šią dieną pasirodęs ne tik Telšiuose, bet ir Radviliškyje, Šiauliuose, Kretingoje, Palangoje ir Gargžduose.

Prie gausaus būrio muzikuojančių prisijungė muzikos mokyklos YAMAHA auklėtiniai (vadovai: Valdereza Laurinavičienė, Robertas Tekorius).

Durbės skveras taip pat neliko nepastebėtas, čia savo muzika dalinosi debiutantai – grupė „Mes dar ne“. Paskatinti šio renginio koordinatoriaus – Telšių kultūros centro kultūrinių renginių koordinatoriaus Vitalijaus Praspaliausko, jaunieji atlikėjai susibūrė būtent šiam renginiui ir tikisi, kad tai jų pirmasis, bet tikrai ne paskutinis pasirodymas viešumoje.

Katedros aikštėje įsikūrė „scenos vilku“ vadinamas, vienas žinomiausių Lietuvos pop/rock dainininkų – Kęstutis Jablonskis su grupe. Susirinkę telšiškiai bei miesto svečiai kartu dainavo tokius, jau hitais tapusius kūrinius, kaip „Aš pėdų neradau“, „Noriu vėl…“, „Mano laivas išplauks“ bei daugelį kitų.

Roko muzikos mylėtojai mėgavosi grupės „On the spot“ atliekama muzika.

Gatvės muzikos diena nusikėlę ir į visai kitą – naują lokaciją Kauno gatvėje. Čia vyko „Gentle sound event“ pritraukusi šokių muzikos gerbėjus. Čia grojo: Rokkas, Gvidasolo, Artist of life JM.

Prie centrinio bokšto, Seniunijos aikštėje Gatvės muzikos dieną legendiniais hitais bei sava kūryba vainikavo grupė „Expromtu“, jos lyderis Juozas Rimeika.

Džiaugiamės muzikuojančiu miestu, savo atliekama muzika praturtinusiu pavasarišką šeštadienį.

Gatvės muzikos dieną Telšiuose koordinavo bei iniciavo – Telšių kultūros centro kultūrinių renginių koordinatorius Vitalijus Praspaliauskas. Renginio organizatorius Telšių kultūros centras.

🍪 Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų žiniatinklio patirtį.
Explore
Drag