Skip links

Debiutinis Baleto ir šiuolaikinio šokio KONKURSAS 2023

Gegužės 6 – ąją Telšių kultūros centre praūžė debiutinis baleto ir šiuolaikinio šokio konkursas. Tai pirmą kartą šių šokio stilių konkursas vykęs Telšiuose.

Idėja rengti projektą tokiam renginiui kilo Telšių kultūros centro choreografei Inai Levickienei. Projekto tikslas pritraukti kuo daugiau profesionalių baleto ir šiuolaikinio šokio kolektyvų į Telšių miestą ir šis tikslas buvo įvykdytas su kaupu.

Į konkursą pavyko suburti apie 400 dalyvių iš įvairių Lietuvos miestų, o šokėjus vertino kompetentinga, puikiai choreografijos pasaulyje pažįstama bei pripažinta komisija. Komisijos nariai: Kristina Kanišauskaitė – Navickienė M.K.Čiurlionio menų mokyklos Baleto skyriaus absolventė, Lietuvos Nacionalinio operos ir baleto teatro solistė. Šiuo metu užsiima pedagogine veikla M.K.Čiurlionio menų mokykloje ir Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Lietuvos kultūros tarybos eksperė, Dainius Bervingis Kauno valstybinio muzikinio teatro aktorius – choreografas. Justina Vitkutė Kauno valstybinio muzikinio teatro baleto solistė, pedagogė. Gintaras Visockis Kauno valstybinio muzikinio teatro baleto solistas – choreografas, Marijanas Staniulėnas šokio pedagogas ir universalus choreografas, šiuo metu dirbantis su įvairiais šokių stiliais.

Konkurse dalyvavo Lietuvos Tarptautinė baleto akademija, Nerijaus Juškos baleto mokykla, šokių mokykla „Coda“ (Klaipėda), įvairių Lietuvos miestų kultūros centrų kolektyvai.

Taip pat ir konkurso šeimininkai, Telšių kultūros centro šokių kolektyvas „Žingsniai“, vadovė Ina Levickienė, klasikinio šokio kategorijoje 8 – 9 metų grupėje užėmusios 2 – ąją vietą bei kūrybinio šokio studija „Agnus“, vadovė Agnė Laurinavičiūtė.

Visi dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais ir medaliais, o laureatai – statulėlėmis bei rėmėjų įsteigtomis dovanėlėmis.

Renginys sulaukė didelių padėkų iš Lietuvos baleto akademijos bei kitų didelius nuopelnus pelniusių organizacijų bei kolektyvų.

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba bei Telšių rajono savivaldybė.

🍪 Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų žiniatinklio patirtį.
Explore
Drag