Skip links

VILNIAUS ROTUŠĖJE IŠDALINTI PRESTIŽINIAI KULTŪROS APDOVANOJIMAI „AUKSINIAI FENIKSAI“

2023 m. sausio 18 d. 16 val. iškilmingoje ceremonijoje Vilniaus rotušėje (Didžioji g. 31, Vilnius), aštuntą kartą buvo išdalinti prestižiniai kultūros apdovanojimai „Auksiniai Feniksai“.
Lietuvos kultūros centrų asociacijos įsteigtais apdovanojimais siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į kultūros centrų ir jų fizinių bei juridinių partnerių svarbą, aktualizuoti kasmet lyg Feniksą atgimstančių kultūros centrų reikšmingumą ir aktualumą tautos ir kultūros kontekste.
Per iškilmingą ceremoniją buvo pagerbti penkių nominacijų laureatai:
Geriausiu metų kultūros centro vadovu tapo Zigmas Vileikis, Birštono kultūros centro direktorius.
Metų kultūros ir meno kūrėju išrinktas Antanas Kazlauskas, Šilalės kultūros centro Muzikinio teatro vadovas.
Apdovanoti ir politikai bei verslininkai – metų kultūros rėmėju tapo verslininkas Vidmantas Fokas, o metų kultūros politiku paskelbtas Kauno rajono meras Valerijus Makūnas.
Lietuvos nacionalinė filharmonija buvo apdovanota už buvimą geriausiu metų kultūros centro partneriu.
Lietuvos kultūros centrų asociacijos prezidentas Romas Matulis įsitikinęs, kad kultūros kūrimui ir puoselėjimui ypač didelę reikšmę turi bendradarbiavimas, kuris lemia tik teigiamus pokyčius. „Šiuo apdovanojimu deklaruojame, kad kultūros ir meno procesai vyktų profesionaliai, kokybiškai ir įdomiai, labai svarbios visos mūsų socialinės aplinkos sritys“, – pažymi R. Matulis.
🍪 Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų žiniatinklio patirtį.
Explore
Drag