Skip links

Telšių kultūros centre – DŽORDANA BUTKUTĖ

Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Telšių kultūros centre – DŽORDANA BUTKUTĖ

2023 25 kovo @ 17:00 - 18:30

Dainininkė Džordana Butkutė ruošia koncertų seriją, kuri išjudins iš žiemos sąstingio visą Lietuvą. Pastarąjį sykį tokį koncertinį ratą dainininkė apsuko dar prieš pandemiją. Per tą laiką pasaulis stipriai pasikeitė, bet yra dalykų, kurie išlieka tvirti ir nekintantys, tai – stiprus Džordanos ryšys su klausytojais, nuoširdus ir atviras bendravimas, o kartu – apsikeitimas pačia geriausia energija.
Džordanos koncertinis turas į kultūros centrus atneš pavasarį. „Esu girdėjusi, kad kai kurie gerbėjai mano koncertų laukia labiau nei Šv. Kalėdų, – juokiasi Dž. Butkutė. – Tai galiu pasakyti, kad mūsų pavasario susitikimų verta laukti taip pat, kaip šv. Velykų – to tikro, šilto atgimimo, kurio visiems mums labai reikia. Būtinai susitikime!“
Džordanos koncertuose skambės dešimtmečiais populiarios dainos – tokios, kaip „Dėl tavęs“, „Sudužusios viltys“, „Tavęs ieškojo mama“, „Vienas namuose“, „Tavo pasaulis“, „Nemylėjau tavęs“. Taip pat dainininkė atliks visų mėgiamus kūrinius iš šių dienų repertuaro: „Išduodu tave“, „Nebijok, aš su tavim“ ir daugelį kitų visiems puikiai žinomų hitų.
Durys atidaromos: 1 val. iki renginio
Renginio trukmė: ~ 1 val. 10 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (imtinai, neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: nėra

Informacija

Data:
2023 25 kovo
Laikas:
17:00 - 18:30
Renginys kategorija:

Vieta

Telšių kultūros centro salėje
🍪 Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų žiniatinklio patirtį.
Explore
Drag