Skip links

Tarptautinis projektas – koncertas „Čigonų Karalaitė“

Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Tarptautinis projektas – koncertas „Čigonų Karalaitė“

2023 3 vasario @ 18:00 - 19:30

17€

Tai dainos, šokio ir muzikos „šou“ apie meilę sužibusią tarp dviejų  degančių širdžių, kuriame apjungti gaivališkas temperamentas, aistringi šokiai ir gražiausios visų pamėgtos melodijos. Savo kerais jus užburs lietuvių kilmės dainininkė – Lora Chera (Ispanija). Jai talkins Tarptautinių konkursų laureatas- Laimonas Bendaravičius, kuris savo profesionalumu yra jau ne kartą pakerėjęs Lietuvos publiką.

Uždegančiais šokiais visus žavės čigoniško šokio žvaigždės: Alina Safronova (Ukraina), Juliana Maske-Rožkova (Latvija), Lalita Čihradze (Švedija), Ieva Eisimante (Lietuva) ir gitaros meistras  bei dainininkas –Agry Rich (Airija). Įspūdingo pasirodymo metu sceną papuoš 40 komplektų spalvingų sceninių rūbų ir puiki scenografija. Šis projektas pelnė daugybę apdovanojimų Tarptautiniuose festivaliuose,vykusiuose Estijoje, Lenkijoje, Latvijoje, Slovakijoje ir Švedijoje. Būtinai aplankykite šį nuostabų reginį, nes žiūrovai visoje Europoje kaskart audringomis ovacijomis išlydėdavo atlikėjus po kiekvieno jų pasirodymo.  Gerą nuotaiką – garantuojame !!

Informacija ir bilietų platinimas: https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/tarptautinis-projektas-koncertas-cigonu-karalaite–telsiai-378011/

ir Kultūros  centro  kasoje, telefonas: 8 444 52486, darbo laikas: II-V 11-13 val. ir 16-18 val., bei valanda prieš renginį.

 

Informacija

Data:
2023 3 vasario
Laikas:
18:00 - 19:30
Kaina:
17€
Renginys kategorija:

Vieta

Telšių kultūros centro salėje
🍪 Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų žiniatinklio patirtį.
Explore
Drag