Skip links

ODESOS klounų namų „MASKI“ šou

Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

ODESOS klounų namų „MASKI“ šou

2022 26 spalio @ 18:00 - 19:00

🔴 Kultinis ODESOS klounų namų „MASKI“ šou atvyksta į Telšių kultūros centrą!
🔴 Spalio 26 d. 18 val. Telšių kultūros centre. Bilietus galite įsigyti TKC kasoje arba bilietai.lt
🔴 Šeši išsiblaškę klounai kiekvieną gyvenimo akimirką papuola į vis juokingesnes ir linksmesnes situacijas. Apsižioplinti. Leptelti, ko nereikia. Nueiti, kur negalima. Įlysti iš kur nesigauna išlysti. Tai – jų kasdienybė. Kad išsikapstytų iš visų šių istorijų – prireiks ir visų salės žiūrovų patarimų bei pagalbos. Pažadame – juoksitės susiėme už pilvų visos programos metu.
🔴 Kultinės TV humoro laidos „Maski show“ herojai niekada ir niekur nebuvo pradingę. Odesoje įkūrę teatrą „Klounų namai“ jie tęsia savo pasirodymus iki pat šių dienų. „Klounų namų“ repertuare – daugybė linksmų spektaklių tiek suaugusiems, tiek ir vaikams. Niekuo nenusileidžiantys pačiam Kalėdų seneliui, klounai visada turi ne tik ką parodyti ir pasakyti, bet ir padovanoti vaikams. Tad tikrai galite tikėtis įvairiausių prizų.
🔴 Jei į renginį atsinešite nupieštą klouną – dovanas gausite net neprasidėjus šou programai. O po renginio visus vaikus pakviesime nusifotografuoti nuotaikingai nuotraukai drauge su šiais mielais žmogučiais.

Informacija

Data:
2022 26 spalio
Laikas:
18:00 - 19:00
Renginys kategorija:
Renginys žymos:
, , , , , ,

Vieta

Telšių kultūros centro salėje
🍪 Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų žiniatinklio patirtį.
Explore
Drag