Skip links

MARTYNAS STARKUS ir VYTARAS RADZEVIČIUS

Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

MARTYNAS STARKUS ir VYTARAS RADZEVIČIUS

2022 16 gruodžio @ 18:00

📍 MARTYNAS STARKUS ir VYTARAS RADZEVIČIUS
Unikalūs atviravimai gruodžio 16 d., Telšių kultūros centre!
 
📍 Bilietus galite įsigyti bilietai.lt ir Telšių kultūros centro kasoje (Tel. 8-444 52486).
 
📍 Populiariausi XXI amžiaus Lietuvos keliautojai Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius kviečia visus į išskirtinį susitikimą Telšiuose. Šiemet sukanka lygiai 15 metų, kai prasidėjo šių dviejų vyrų kelionės po pasaulį. Žurnalistai, rašytojai, TV laidų vedėjai savo titulų bagažą papildė dar vienu skambiu pavadinimu – kelionių didmeistriai.
 
📍 Nuo Meksikos iki Japonijos, nuo Afrikos iki Kinijos driekėsi šių dviejų kelionių romantikų maršrutai. Dešimtys tūkstančių nuvažiuotų kilometrų „atgulė“ į TV laidas, knygas, interneto puslapius. Tačiau ne viskas buvo aprašyta, ne viskas buvo parodyta, ne viskas iškalbėta! Ir dabar atėjo metas papasakoti, kaip viskas vyko iš tikrųjų!
 
📍 Dviejų valandų trukmės programoje išgirsite netikėčiausias istorijas, patirtus nuotykius, išgyventas dramas. Iki valiai prisijuoksite iš visų keliautojų nuotykių, bei išgirsite daugybę vertingų patarimų mėgstantiems keliauti. Kas galima vienoje šalyje – tas visiškai neįmanoma kitoje. Bet apie visa tai – susitikus Telšiuose!
Gal jų gyvenimo būdas “užkrės” ir jus?

Informacija

Data:
2022 16 gruodžio
Laikas:
18:00
Renginys kategorija:
Renginys žymos:
, , , , ,

Vieta

Telšių kultūros centro salėje
🍪 Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų žiniatinklio patirtį.
Explore
Drag