Skip links

Kino filmas | ŠEŠĖLIŲ ŽAIDIMAS

Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Kino filmas | ŠEŠĖLIŲ ŽAIDIMAS

2022 19 kovo @ 18:00 - 20:00

6€
ŠEŠĖLIŲ ŽAIDIMAS (BLACKLIGHT)
108 min.
Amžiaus cenzas: N-13
Pasitikėjimas, vienybė ir nekontroliuojamos galios pavojus priverčia slaptą agentąTrevisą imtis kraštutinių priemonių intensyviame veiksmo trileryje „Šešėlių žaidimas“.
Laisvai samdomas vyriausybės „taisytojas“ Trevisas Blokas (akt. Liam Neeson) yra pavojingas žmogus, kurio slaptos užduotys apima agentų ištraukimą iš nepavydėtinų situacijų.
Kai Blokas atranda šešėlinę programą, pavadintą „Operacija: vienybė“, nukreiptą prieš paprastus piliečius dėl priežasčių, žinomų tik Bloko viršininkui, FTB vadovui Robinsonui (akt. Aidan Quinn), Trevisas pasitelkia žurnalistės (akt. Emmy Raver-Lampman) pagalbą, tačiau agento praeitis susiduria su dabartimi, kai kyla grėsmė jo dukrai ir anūkei.
Šešėliuose gyvenusiam ir kovojusiam Blokui nelieka nieko kito, kaip tik išgelbėti žmones, kuriuos myli, ir atskleisti tiesą kol dar ne per vėlu.
Pagrindinį vaidmenį filme atliekantis aktorius Liam Neeson užkuria tokį veiksmą, kuris būtų įspūdingas perpus jaunesniam vyrui.
Režisavo: Mark Williams („Sąžiningas vagišius“, „Šeimos galva“)
Vaidina: Liam Neeson, Aidan Quinn, Emmy Raver-Lampman, Taylor John Smith, Claire van der Boom, Yael Stone, Andrew Shaw, Zac Lemons, Gabriella Sengos, Tim Draxl

Informacija

Data:
2022 19 kovo
Laikas:
18:00 - 20:00
Kaina:
6€
Renginys kategorija:
Renginys žymos:
, ,

Vieta

Telšių Žemaitės dramos teatro salė
🍪 Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų žiniatinklio patirtį.
Explore
Drag