Skip links

Kino filmas | ANAPUS LAIKO IR ŠVIESOS“

Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Kino filmas | ANAPUS LAIKO IR ŠVIESOS“

2022 12 spalio @ 18:00 - 19:00

Nauji Telšių kultūros centro draugai Broom Films SPALIO 12 D., 18 VAL. pristato dokumentinį filmą „ANAPUS LAIKO IR ŠVIESOS“, kuriame užfiksuoti tris dešimtmečius gyvavusios lietuvių muzikos grupės „SKYLĖ“ prisiminimai ir peripetijos.

1991 m. Lietuvos istorinio lūžio metu Roko Radzevičiaus įkurta SKYLĖ – unikalus kūrybinis sambūris, į savo veiklą įtraukęs Aistę Smilgevičiūtę ir kelis šimtus bendraminčių, prisidėjusių prie beprotiškiausių grupės idėjų. Dokumentinis filmas „ANAPUS LAIKO IR ŠVIESOS“ – legendinės roko grupės kronika, kurią pasakoja grupės nariai, artimieji ir muzikos apžvalgininkai, tuo pat metu atskleidžiantys trijų dešimtmečių laikotarpio įvykius, pakeitusius Lietuvos valstybę ir jos žmonių gyvenimus.

Pogrindiniai pasirodymai, gatvės teatro milžiniškų lėlių performansai, muzika renginiams ir spektakliams, koncertai Ukrainos kariams, 20 albumų bei neišsenkantis muzikinis ir poetinis užtaisas – visai tai vienos ilgaamžiškiausių Lietuvos grupių trisdešimtmečio istorija, įkvėpusi ne vieną kartą. „ANAPUS LAIKO IR ŠVIESOS“ ši istorija atgimsta dar nerodytuose archyviniuose kadruose ir negirdėtuose pasakojimuose.

Visos seansų metu filmo gamintojo surinktos lėšos bus skirtos Ukrainai 🇺🇦

REŽISIERĖS: Aistė Jauraitė ir Skaistė Jauraitė
PAGAMINIMO METAI: 2022
TRUKMĖ: 0:58
ŽANRAS: dokumentinis
ŠALIS: Lietuva
KAINA: 4 Eur

https://www.youtube.com/watch?v=u8aFK8oLSU8

Informacija

Data:
2022 12 spalio
Laikas:
18:00 - 19:00
Renginys kategorija:
Renginys žymos:
, , , ,

Vieta

Telšių kultūros centro salėje
🍪 Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų žiniatinklio patirtį.
Explore
Drag