Skip links

Gyvos muzikos koncertų ciklas VANDENS MUZIKA

Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Gyvos muzikos koncertų ciklas VANDENS MUZIKA

2022 14 liepos @ 21:00 - 22:00

Nemokama
Liepos 14 dieną, 21 val. Telšių miesto amfiteatre (Ežero g. 6, Telšiai) vėl “ragausime” išskirtinės, gyvos, abejingų nepaliekančios muzikos. Šį ketvirtadienį serviruojame grupės „QUEENTESSENCE“ kartu su solistu Rihards Saule pasirodymą. Muzikantus, kurie sukūrė koncertinę programą pagal legendinės britų roko grupės QUEEN muzikinius šedevrus, atskleidžiančius giliausią jos esmę. „Mūsų tikslas – suteikti klausytojams naujų emocijų, gyvai pajusti ir patirti grupės QUEEN muziką“.
Kas gi nežino legendinės britų roko grupės QUEEN, užkariavusios pasaulį XX a. aštuntajame ir devintajame dešimtmečiuose ir tapusios viena komerciškai sėkmingiausių grupių populiariosios muzikos istorijoje, palikusi ilgalaikę įtaką roko muzikos evoliucijai ir pridėjusi tokių hitų kaip“Don’t Stop Me Now,” “Somebody to Love,” “Crazy Little Thing Called Love,” “Under Pressure,” “I want to Break Free” ir “Bohemian Rhapsody”.
„QueenTessence“ yra gyvai grojanti grupė, kuri savo koncertuose išryškina Queen muzikos kvintesenciją. Kiekvienas pasirodymas yra kvapą gniaužiantis muzikinis įvykis, suteikiantis žiūrovams nepamirštamų emocinių ir muzikinių potyrių. Akompanuojančių muzikantų ir solisto Rihards Saule tarpusavio supratimas, sąveika ir muzikinis temperamentas sukuria puikų grupės skambesį ir kupiną emocijų šou.
Dainininkas Rihards Saule – uždegantis savo energija ir temperamentu, užburiantis charizma, natūraliu teatrališkumu bei puikiu sceniniu pojūčiu: “Mano tikslas nėra mėgdžioti ar kopijuoti. Aš išgyvenu kiekvieną daina ir patiriu šio tikro jausmo magiją su savo klausytojais.”
Projekto VANDENS MUZIKA tikslas – pakviesti telšiškius ir miesto svečius “paragauti” kuo įvairesnės muzikos. Skonis, kaip žinia, yra kiekvieno žmogaus subjektyvus pajautimas, tad neturime lūkesčio, jog visi VANDENS MUZIKOJE pristatomi muzikiniai stiliai 100 procentų visiems patiks. Svarbu išdrįsti paragauti. Tad kviečiame nustebti, atrasti, pabūti ir nuspręsti!
Iki pasimatymo amfiteatre!

Informacija

Data:
2022 14 liepos
Laikas:
21:00 - 22:00
Kaina:
Nemokama
Renginys kategorija:
Renginys žymos:
, , ,

Vieta

Telšių amfiteatras
🍪 Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų žiniatinklio patirtį.
Explore
Drag