Skip links

Gyvos muzikos koncertų ciklas VANDENS MUZIKA: grupės Antikvariniai Kašpirovskio dantys koncertas

Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Gyvos muzikos koncertų ciklas VANDENS MUZIKA: grupės Antikvariniai Kašpirovskio dantys koncertas

2023 20 liepos @ 20:00

Grupės Antikvariniai Kašpirovskio dantys koncertas, Telšių miesto amfiteatre.

Renginys NEMOKAMAS
Grupės pavadinimas ir kūryba „linksmai beprotiškos“ muzikos mėgėjų ausis kutena jau nuo 2006 metų. Du bičiuliai nusprendė kurti grupę ir, ilgai nesvarstę, pasirinko gamtoje natūraliomis sąlygomis nesutinkamą žodžių kombinaciją, sukeliančią ilgalaikę migreną gilios prasmės ieškotojams – „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“.
2012 metais po ilgų ieškojimų ir pasikeitimų grupę „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ aplankė nušvitimas. Metamorfozes išgyvenęs branduolys Juozas Baužys ir Martynas Enčius, įvairių keistų ar netgi fatališkų sutapimų dėka, susipažino su dar keturiais bendraminčiais.
Nuo tada grupė vis plačiau šypsosi, smaginasi ir vis įtaigiau hipnotizuoja.
„Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ – stereotipus laužantys muzikos padūkėliai. Reaguodami į šių dienų gyvenimo ritmą ir atakuodami stipria energetika bei aktyvumu, muzikantai sudaro tai romantikų, tai chuliganų įspūdį. Polka, postpunk’as ir mariarchi, širdį draskančios baladės ir psichodelinės reprizos padeda apdainuoti šių dienų aktualijas – nusikalstamumą, buitines realijas, absurdišką madų vaikymąsi ir, žinoma, meilę.

Informacija

Data:
2023 20 liepos
Laikas:
20:00
Renginys kategorija:
Renginys žymos:
, , , ,
🍪 Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų žiniatinklio patirtį.
Explore
Drag