Skip links

Gyvos muzikos koncertų ciklas VANDENS MUZIKA

Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Gyvos muzikos koncertų ciklas VANDENS MUZIKA

2022 21 liepos @ 20:00 - 21:00

Nemokama

Kai prireikia gyvenimo muzikai pipirų ir pasaulio dvelksmo, kai norisi nustebinti publiką kažkuo nauju, nematytu ir negirdėtu, į pagalbą ateina darbštieji mariačiai. Tad šio ketvirtadienio (07.21.) VANDENS MUZIKOJE laukia pasimatymas su po Meksikos saule užgimusia muzika, kurią mums pristatys ansamblis „Mariachi Baltica“!
Mariachi yra muzikinė Meksikos vizitinė kortelė – vyrai, apsirengę stilizuotais rančero kostiumais ir sombrero, apsiginklavę gitaromis, smuiku ir trimitais, dainuoja šokius ir dainas – ir beprotiškai linksmus, ir romantiškai sentimentalius. Jokia gimtadienio ar vardadienio šventė, vakarėlis su šeima ar draugais Meksikoje neapsieina be mariachi muzikantų. Neretai beviltiškas piršlys pasamdo mariachi vyrus, kurie atliktų romantiškas serenadas po gražios señoritos langais. Meksikoje mariachi žymi ir liaudies muzikantus, ir dainininkus, ir jų grojamą repertuarą – el son mariachi (mariachi dainas). Šiuolaikinis mariachi repertuaras paremtas tradiciniais Meksikos regionų dainų žanrais ir populiariomis originaliomis kompozitorių dainomis.
Nuo 2015 metų pavasario Latvija taip pat turi savo mariachi grupę – „Mariachi Baltica“. Grupę sudaro profesionalūs muzikantai – populiarus pop solistas Laimis Rācenājs (vokalas, cuatro vihuela mariachi), Latviją namais jau daugiau nei dvidešimt metų vadinantis meksikietis – Havyers Garsija (mušamieji, vokalas), Ęirts Pavēnis (gitara), Normunds Piesis ( trimitas) ), Gints Stepanovs (Trimitas), Indulis Cintiņš (smuikas), Gidons Grībergs (smuikas) ir Ilja Medini (gitaron).
Projekto VANDENS MUZIKA tikslas – pakviesti telšiškius ir miesto svečius “paragauti” kuo įvairesnės muzikos. Skonis, kaip žinia, yra kiekvieno žmogaus subjektyvus pajautimas, tad neturime lūkesčio, jog visi VANDENS MUZIKOJE pristatomi muzikiniai stiliai 100 procentų visiems patiks. Svarbu išdrįsti paragauti. Tad kviečiame nustebti, atrasti, pabūti ir nuspręsti!
Iki pasimatymo amfiteatre!

Informacija

Data:
2022 21 liepos
Laikas:
20:00 - 21:00
Kaina:
Nemokama
Renginys kategorija:
Renginys žymos:
, , ,

Vieta

Telšių amfiteatras
🍪 Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų žiniatinklio patirtį.
Explore
Drag