Skip links

Gyvos muzikos koncertų ciklas VANDENS MUZIKA: Kaurna Cronin iš Australijos koncertas

Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Gyvos muzikos koncertų ciklas VANDENS MUZIKA: Kaurna Cronin iš Australijos koncertas

2023 28 liepos @ 20:00 - 21:00

Nemokama
Gyvos muzikos koncertų ciklas VANDENS MUZIKA sugrįžta!
Projekto VANDENS MUZIKA tikslas – pakviesti telšiškius ir miesto svečius „paragauti” kuo įvairesnės muzikos.
Skonis, kaip žinia, yra kiekvieno žmogaus subjektyvus pajautimas, tad kas vieniems džiugina skonio receptorius, kitiems tai gali pasirodyti ne tiek skanu. Bet „ragauti” verta!
Tad liepos 28 d. 20.00 val. kviečiame į Telšių miesto amfiteatrą ragauti muzikos. Šį kartą kviečiame paragauti muzikos kartu su grupe iš AUTRALIJOS Kaurna Cronin!
Kaurna Cronin pasaulinį pripažinimą įgijusi Folk-Rock stiliaus unikali grupė iš Australijos kuri nepaliauja stebinti muzikos kritikų su savo įstabia kūryba Europos turo metu užsuks ir į Telšius! Pripažinti Australijoje metų grupe ir apdovanoti ne vienu apdovanojimu kviečia į savo koncertą Telšių miesto amfiteatre!
Daugiau nei 600 pasirodymų Europoje, Kaurna Cronin sukurtas unikalus folkloro mišinys ir jaudinantys pasirodymai sužavėjo publiką visoje Europoje ir Australijoje. Šis „klajojantis“ pasakotojas yra naujoji Australijos liaudies menininkų atmaina – iš naujo įsivaizduojanti ir tobulinanti muzikos dalijimąsi, rašymą ir mėgavimąsi visame pasaulyje.
Atlikėjas koncertavo didžiuosiuose festivaliuose visame pasaulyje, įskaitant Rudolstadt festivalį Vokietijoje, Woodford Folk festivalį Australijoje, Port Fairy Folk festivalį Australijoje, Nacionalinį folkloro festivalį Australijoje, Valkhofo festivalį Nyderlanduose, Noorderzone festivalį Nyderlanduose ir t.t. Taip pat bendradarbiauja kartu su tokiais menininkais kaip Colin Hay, Roscoe James-Irwin, Keithas Urbanas ir Michaelas Franti.
Jūsų laukia nepakartojamas vakaras Australiškais ritmais.
Renginys NEMOKAMAS

Informacija

Data:
2023 28 liepos
Laikas:
20:00 - 21:00
Kaina:
Nemokama
Renginys kategorija:
Renginys žymos:
, , , , ,
🍪 Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų žiniatinklio patirtį.
Explore
Drag