Skip links

Filmas ,,Laikinai Jūsų”

Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Filmas ,,Laikinai Jūsų”

2023 5 gruodžio @ 18:00 - 19:30

6€

– GRUODŽIO 5 D. 18.00 VAL. TELŠIŲ KULTŪROS CENTRE FILMAS ,,LAIKINAI JŪSŲ”

Žanras: Drama, istorinis , detektyvas
Sukurta: Lietuva
Režisierius: Ramūnas Rudokas
Vaidina: Simonas Storpirštis, Justina Nemanytė, Dainius Kazlauskas
Trukmė: 1h 40 min
Cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.
1920-ųjų Kaunas, laikinoji sostinė. Vos prieš du metus nepriklausomybę atgavusi jauna valstybė Lietuva siekia išlikti gyva grobuoniškame Europos žemėlapyje. Jos naujoji istorija kuriama paprastomis rankomis, kurios kepa spurgas, krauna kontrabandos vagonus, kelia taures legendiniame „Metropolyje“, pasirašo slaptus dokumentus, užtaiso ginklą ar fotoaparatą, liudijantį ne tik laikmečio salonų puošnumą, bet ir pogrindžio žiaurumą.

Buvęs caro kontržvalgybos agentas Justas Adamonis grįžta į Kauną, tikėdamasis pamiršti kraupią praeitį. Tačiau buvusių šnipų nebūna. Jis gauna naują užduotį paslapčių, korupcijos ir išdavysčių persmelktame Kaune, kuriame niekuo negali pasitikėti. Slaptasis agentas Adamonis jau patyręs pasirinkimo tarp meilės ir pareigos skausmą, bet likimas ir vėl apnuogina jo silpnybę, kai periferijoje pasirodo vitališka antros eilės pusseserė Lilė. Lipdamas ant kulnų grėsmę keliančiam priešui, jis vis gyliau grimsta į asmeninę dramą.

„Laikinai Jūsų“ – tikrais faktais paremto Kanados lietuvio Antano Šileikos romano bestselerio ekranizacija. Tai – ne tik brangiausias lietuvių gamybos metų filmas, tačiau ir vienas techniškai sudėtingiausių: dalis detektyve regimų istorinių lokacijų buvo atkurtos virtualioje aplinkoje, nes iki šių dienų jų nėra išlikusių. Komfortas akims – laikmečio estetika, autentiški kostiumai ir įtraukiantis atmosferinis laukas, kuriame entuziastingai daužomi ir biliardo rutuliai, ir gyvenimai.

Filmas lietuvių kalba, be subtitrų.

Režisierius: Ramūnas Rudokas

Aktoriai: Simonas Storpirštis, Justina Nemanytė, Dainius Kazlauskas, Agnė Šataitė, Ramūnas Rudokas, Nerijus Gadliauskas, Šarūnas Datenis, Karolis Kasperavičius, Akvilė Žirgulytė ir kiti.
Anonsas https://www.youtube.com/watch?v=utWGFqQEZ7M

– Bilieto kaina: 6 Eur, juos galite įsigyti Telšių kultūros centro kasoje: darbo laikas II-V 11-13 ir 16-18 val. Telefonas pasiteiravimui: 8 444 52486. 🎟️

Informacija

Data:
2023 5 gruodžio
Laikas:
18:00 - 19:30
Kaina:
6€
Renginys kategorija:
Renginys žymos:
, , ,
🍪 Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų žiniatinklio patirtį.
Explore
Drag