Skip links

Filmas ,,Erikas Akmenširdis”

Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Filmas ,,Erikas Akmenširdis”

2023 13 gegužės @ 16:00 - 17:00

5€

Gegužės 13 d. 16.00 val. Telšių kultūros centre filmas ,,Erikas Akmenširdis”

Nuo balandžio 21 dienos nuotykių filme visai šeimai „Erikas akmenširdis“ – kartu su paslaptingais piratais leisimės į drąsos, neįtikėtinos fantazijos bei stebuklų kelionę giliausiomis pasaulio jūromis.

Vienuolikametis Erikas įsitikinęs, kad jo širdis kaip akmuo. Todėl visai nesijaudina, kad neturi draugų, o tėvai nuolat užsiėmę savais reikalais. Viskas apsiverčia aukštyn kojom, kai Erikas susipažįsta su padauža mergaite Marija. Gyvena ji didžiulėje viduramžių pilyje, kur skraido vaiduokliai, kalba paveikslai ir… labiausiai už viską nemėgsta Eriko! Nes ir jis atsikraustė gyventi į šią pilį, o visų blogiausia tai, kad Eriko tėvai, paveldėję pilį iš tetos Brunhildos, užsimanė senuosius gyventojus iškraustyti. Marija turi slaptą planą – surasti bei išgelbėti savo mamą, kurią prie Afrikos krantų pagrobė piratai ir išvyti Eriko šeimą.

Akmeninės širdies Erikas visai nenori gyventi pilyje! Vaikų galvose gimsta idealus planas – išplaukti į jūrą, surasti mamą, o tada laimingai išsiskirti ir patraukti savais keliais. Du drąsuoliai, net įsivaizduoti negalėjo, kokie milžiniški iššūkiai ir nuotykiai jų laukia išplaukus į atvirą jūrą! Jūrų bangos ir dangaus rūkai atvedė juos į tarpupasaulį – pasaulį, esantį tarp gyvųjų ir mirusiųjų pasaulių – ten plaukioja milžiniškas laivas vaiduoklis „Ouroboros“ pilnas keisčiausių dalykų, saugančių neįtikėtinas paslaptis, klastingiausių piratų, o laivo kapitono širdis šalta ir juoda kaip vandenyno gelmė. Marija žino, kad jos mamą pagrobė būtent šis laivas…

Ar pavyks drąsiesiems keliautojams ištrūkti iš piratų gniaužtų ir pasiekti svarbiausią savo tikslą – surasti dingusią Marijos mamą? O gal Eriko širdis visai ne akmeninė? Gal ji sugeba jausti ir suprasti, kad tikrų draugų toli ieškoti nereikia, nes jie dažniausiai būna šalia.

ERIKAS AKMENŠIRDIS

FILMO PREMJERA: 2023 04 21

REŽISIERIUS: Ilmar Raag

AMŽIAUS CENZAS: N-7

TRUKMĖ:  106 min.

ŽANRAS: nuotykių

ŠALIS: Estija, Latvija, Lietuva, Liuksemburgas, Suomija, Ukraina

ANONSAS: https://youtu.be/AHg7Us8gYZk

 

Bilietai parduodami Telšių kultūros centro kasoje. Telefonas: 8 444 52486, darbo laikas: II – V 11 – 13 val., ir valanda prieš renginį.

Informacija

Data:
2023 13 gegužės
Laikas:
16:00 - 17:00
Kaina:
5€
Renginys kategorija:
🍪 Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų žiniatinklio patirtį.
Explore
Drag