Skip links

Eugenijus Chrebtovas: sielą virpinančios dainos

Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Eugenijus Chrebtovas: sielą virpinančios dainos

2023 12 spalio @ 18:00 - 19:00

– SPALIO 12 D. 18.00 VAL. TELŠIŲ KULTŪROS CENTRE EUGENIJAUS CHREBTOVO KONCERTAS 🍂🍂

– Ilgametę sceninę patirtį turintis dainininkas Eugenijus Chrebtovas koncertinėse programose sukaupė įspūdingą kūrinių bagažą. Gausybė vaidmenų operos scenoje, dalyvavimas įvairiuose projektuose, respublikiniuose ir tarptautiniuose konkursuose bei koncertai su ryškiausiais šalies kolektyvais atlikėjui leido išmėginti save gausybėje muzikos stilių, tad greta klasikinių kūrinių galima išgirsti svingo, lengvo roko, populiariosios muzikos. Taip pat labai svarbią vietą atlikėjo koncertinėje veikloje užima lietuviška muzika, kurią visai neseniai jis pristatė Lietuvos dvaruose, sulaukdamas išties didelio pasisekimo bei gausybės teigiamų įvertinimų.

– „Sielą virpinančios dainos“ – taip dainininkas pavadino savo koncertinio turo po Lietuvą programą, kurioje klausytojai atras ne tik puikiai žinomus, sau mielus kūrinius, bet išgirs dar niekuomet negirdėtų kompozicijų bei autorinių kūrinių, kurie neabejotinai sušildys širdis ir sielas.

– Daugybės klausytojų simpatijų sulaukiantis atlikėjas kaskart žavi charizma ir atsidavimu žiūrovams. Kiekvienas koncertas jam – ypatingas įvykis, kuriam ruošiasi nuoširdžiai, netausodamas savęs tam, kad džiugintų savo ištikimiausius gerbėjus. Tad ir šį kartą E. Chrebtovas _nustebins klausytojus programa, kurioje skambės kūriniai, tapsiantys tikru iššūkiu jam, bet dovanosiantys neišdildomų emocijų visiems susirinkusiems.

Bilietus galite įsigyti ticketmarket.lt: https://www.ticketmarket.lt/lt/e/renginys/eugenijus-chrebtovas-telsiu-kulturos-centras-bilietai-1012

Informacija

Data:
2023 12 spalio
Laikas:
18:00 - 19:00
Renginys kategorija:
Renginys žymos:
, ,
🍪 Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų žiniatinklio patirtį.
Explore
Drag