Skip links

Degustacinė tragikomedija „Titas“

Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Degustacinė tragikomedija „Titas“

2022 7 lapkričio @ 19:00 - 21:00

William Shakespeare „TITAS“

Dviejų dalių degustacinė tragikomedija

 

Režisierius: Gildas Aleksa

Vakarienės šefas: Tadas Eidukevičius

Dailininkė: Ugnė Tamuliūnaitė

Kompozitorius: Jokūbas Tulaba

Pjesę vertė: Aivaras Mockus

Vaidina: Dalius Skamarakas, Vilma Raubaitė, Arnas Ašmonas, Milda Jonaitytė, Julius Žalakevičius, Mantas Pauliukonis, Milda Naudžiūnaitė, Karolis Kasperavičius, Laurynas Jurgelis, Kasparas Varanavičius

Trukmė: 2 val. 30 min. (1 pertrauka, kurios trukmė 15 min)

N-18

Pirmoji Šekspyro parašyta tragedija „Titas Andronikas“ turi atpažįstamas, jaunam žmogui būdingas kūrybos savybes: visko daug, viskas kažką reiškia, jaučiamas nihilistinis požiūris ir polinkis į absurdą. Būtent todėl ši tragedija – dar vadinama smurtiškiausia Šekspyro pjese – turi ne tik šokiruojančių, bet ir nemažai komedijos elementų.

Istorinių sąsajų neturinti tragedija pristato mums Romą, kuri suėda savo piliečius. Taip pat ir motiną, kuri suvalgo savo vaikus. Pjesėje „Titas Andronikas“ nuolatos keliamas klausimas – kiek daug mes galime praryti, virškinti, kas mums įkandama, o kas ne. Dėl šios priežasties spektaklis statomas bendradarbiaujant su jaunu ir talentingu šefu – Tadu Eidukevičium, kuris visus penkis pjesės veiksmus interpretuoja penkiais patiekalais, tad nedidelė žiūrovų dalis, įsigijusi brangesnius bilietus, turės išskirtinę galimybę patirti ne tik spektaklį, bet ir jo skonį.

Iki šiol „Titas Andronikas“ niekada nebuvo statytas Lietuvoje, o pirmasis pjesės vertimas atsirado tik šių metų vasario mėn. Tai puiki proga pažinti klasiką, kurios dar nesame pažinę.

Projektą finansuoja: Lietuvos kultūros taryba

Partneris: Menų spaustuvė, Dramų stalčius

INFORMACIJA APIE BILIETUS:

136,80 EUR  Spektaklis + degustacinė vakarienė + alkoholiniai gėrimai

Renginio metu Jūsų vieta bus scenoje prie stalo, spektaklio metu Jums bus pateikiama penkių patiekalų vakarienė (2 užkandžiai, 2 pagrindiniai patiekalai, 1 desertas) kartu su alkoholiniais gėrimais. Dėl ypatingų mitybos įpročių ir alergijų susisiekite su mumis iš anksto el. paštu: kotryna@teatronas.lt.

Į spektaklį prašome atvykti 30 min anksčiau nei nurodyta ant bilieto.

 

101,80 EUR  Spektaklis + degustacinė vakarienė

Renginio metu Jūsų vieta bus scenoje prie stalo, spektaklio metu Jums bus pateikiama penkių patiekalų vakarienė (2 užkandžiai, 2 pagrindiniai patiekalai, 1 desertas) be alkoholinių gėrimų. Dėl ypatingų mitybos įpročių ir alergijų susisiekite su mumis iš anksto el. paštu: kotryna@teatronas.lt.

Į spektaklį prašome atvykti 30 min anksčiau nei nurodyta ant bilieto.

16,20 / 13,20 EUR Spektaklis (parteris)

Kaip įprasta būsite pasodintas žiūrovinėje dalyje, vakarienė ir gėrimai Jums pateikiami nebus. Moksleiviams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems taikoma nuolaida, bilieto kaina 13,20 EUR.

11,20 / 9,20 EUR Spektaklis (ložė)

Kaip įprasta būsite pasodintas žiūrovinėje dalyje, vakarienė ir gėrimai Jums pateikiami nebus. Moksleiviams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems taikoma nuolaida, bilieto kaina 9,20 EUR.

9,20 / 6,20 EUR Spektaklis (balkonas)

Kaip įprasta būsite pasodintas žiūrovinėje dalyje, vakarienė ir gėrimai Jums pateikiami nebus. Moksleiviams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems taikoma nuolaida, bilieto kaina 6,20 EUR.

Dėmesio! Pavėlavę žiūrovai į spektaklį įleidžiami nebus.

Informacija

Data:
2022 7 lapkričio
Laikas:
19:00 - 21:00
Renginys kategorija:
Renginys žymos:
,

Vieta

Telšių kultūros centro salėje
🍪 Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų žiniatinklio patirtį.
Explore
Drag